Як показує практика, «ЗАЗи» теж бувають невинними.

Адвокат з ДТП

Суть даного елементарного за своєю сутністю механізму ДТП полягала в тому, що поліцейські, приймаючи пояснення від учасників ДТП на місці події, які стверджували про проїзд перехрестя на «зелений» для кожного сигналу світлофора, навіть не спробували встановити хоча б одного очевидця та інші фактичні дані, що підтверджують одну з версій, і чомусь на місці прийняли бік водія автобуса «I—VAN», повністю проігнорувавши іскріння свідчення водія «ЗАЗу», внаслідок чого на останнього було складено адміністративний протокол за ст. 124 КУпАП.

Не повіривши в об’єктивність такого рішення, через 1,5 місяці після пригоди, водій «ЗАЗу» звернувся до нас за юридичною допомогою і, як наслідок, прийняттям своєчасного логічного рішення, нашим адвокатом було здійснено виїзд на місце ДТП, де під час візуального огляду було виявлено звичайна камера відеоспостереження, яка просто візуально переглядалася не з усіх боків перехрестя. Тут же й знайшлися очевидці події. Підсумок: справедливість перемогла в суді.

P.S. Поліцейські до суду не з’явилися).

Приклад навіть цієї елементарної за своєю суттю ситуації говорить про те, що все потрібно робити вчасно і з потрібними людьми)))

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на email
Email
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp